Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto vadove patvirtinta I. Haasė

2023 m. kovo 23 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimas patvirtino Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininke Seimo narę Ireną Haasę. Už tai numatantį Seimo nutarimą (projektas Nr. XIVP-2567) 96 Seimo nariai, prieš – 1.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narė I. Haasė šiose pareigose pakeis buvusį parlamentarą Stasį Šedbarą, kuris buvo paskirtas Konstitucinio Teismo teisėju.

Šiuo metu šiame komitete iš viso dirba 9 parlamentarai. Teisės ir teisėtvarkos komitete vyksta pagrindinis Seimo darbas svarstant ir teikiant išvadas dėl konstitucinės, civilinės, civilinio proceso, baudžiamosios, baudžiamojo proceso, administracinės teisės ir kitų sričių teisės aktų projektų, atliekant parlamentinę kontrolę, ypatingą dėmesį skiriant teisėtvarkos stiprinimui, teisėsaugos institucijų veiklos gerinimui bei įstatymų įgyvendinimo kontrolei, taip pat vykdant kitus Seimo statute nustatytus komiteto įgaliojimus.

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėjas

Rimas Rudaitis

Tel. (8 5)  239 6132, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2023-03-23 16:26
   Rimas Rudaitis