Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seimo Pirmininkė reiškia užuojautą dėl dr. Ramunės Jurkuvienės mirties

2023 m. birželio 9 d. pranešimas žiniasklaidai

 

       Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen Seimo ir savo vardu reiškia nuoširdžią užuojautą dėl gydytojos, dėstytojos, visuomenininkės, Nacionalinės šeimos tarybos pirmininkės dr. Ramunės Jurkuvienės mirties.

    „Asmeniniame gyvenime, profesinėje, akademinėje, visuomeninėje veikloje R. Jurkuvienė visuomet tvirtai vadovavosi aukštais moraliniais principais ir vertybėmis, gerbė kiekvieno žmogaus teises, orumą, skatino nepasiduoti diskriminacijai ir išnaudojimui. Visi jos darbai liudijo meilę kitiems ir Lietuvai. Dėl šios netekties nuoširdžiai užjaučiu šeimą, artimuosius, kolegas ir visus ją pažinojusius“, – sako V. Čmilytė-Nielsen.

       R. Jurkuvienė buvo apdovanota ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu (2023).

 

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen

atstovė spaudai Ilona Petrovė

tel.: (8 5) 239 6030, mob. 8 698 42071

El. p.  [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2023-06-09 16:07
   Nerijus Vėta