Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Pasirašytas pirmasis Seimo ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados komitetų bendradarbiavimo ketinimų protokolas

2023 m. rugsėjo 15 d. pranešimas žiniasklaidai (Seimo naujienosSeimo nuotraukosSeimo transliacijos ir vaizdo įrašai

Ričardas Juška ir Olena Šuliak

 

Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas (VVSK), solidarizuodamasis su Ukrainos tauta jos eurointegraciniuose siekiuose, 2023 m. rugsėjo 13 d. pasirašė bendradarbiavimo ketinimų protokolą su Ukrainos Aukščiausiosios Rados Valstybės valdžios organizavimo, vietos savivaldos, regioninės plėtros ir urbanistikos komitetu.

„Šio dokumento pasirašymas mums nėra tik formalumas. Tai svarbus pagrindas mūsų tolimesniems praktiniams žingsniams. Esame Jūsų partneriai ir patarėjai, bet svarbiausia – draugai, ir įsipareigojame pasidalinti savo patirtimi, žiniomis ir kitais ištekliais, kad Jūsų kelias į Europos šeimą būtų kuo sklandesnis. Tam reikės nuveikti daug darbų, tačiau visada yra lengviau, kai yra draugiškas petys, į kurį galima atsiremti“, – sakė VVSK pirmininkas Ričardas Juška

Ukrainos Aukščiausiosios Rados Valstybės valdžios organizavimo, vietos savivaldos, regioninės plėtros ir urbanistikos komiteto pirmininkė Olena Šuliak, dėkodama už paramą ir bendrystę, išreiškė viltį, kad ir kiti abiejų parlamentų komitetai paseks šiuo pavyzdžiu ir užmegs tvarius ir ilgalaikius tarpusavio ryšius.

 

 

Lietuvos ambasadorius Ukrainoje Valdemaras Sarapinas, kartu su komiteto delegacija dalyvavęs ketinimų protokolo pasirašyme, taip pat pabrėžė bet kokios lietuvių paramos Ukrainai svarbą. Tai patvirtino ir daugybę padėkų lietuvių tautai už visokeriopą paramą išsakę Ukrainos parlamentarai.

Komitetai Ketinimų protokolą pasirašė VVSK 2023 m. rugsėjo 12–14 d. vykusio vizito į Ukrainą metu. Tokio dokumento poreikis buvo aptartas dar vasarą įvykusiame bendrame komitetų posėdyje.

 

Lvivo miesto meras Andrijus Sadovy

 

VVSK delegacija, kurioje be komiteto pirmininko, taip pat buvo ir pirmininko pavaduotojas bei Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupės narys Valentinas Bukauskas, komiteto nariai
Kęstutis Masiulis ir Algis Strelčiūnas, pagerbdami žuvusius Ukrainos gynėjus, jautrioje ceremonijoje padėjo gėlių Lvivo miesto kapinėse ant Rusijos sukelto karo aukų kapų, taip pat susitiko su Lvivo miesto meru ir aptarė šio miesto grandiozinius planus, susijusius su sužeistų karių ir civilių reabilitacija.

 

Jungtinių Valstijų tarptautinio vystymosi agentūros (U.S. Agency for International Development) nuotraukos

 

Kontaktams:

Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto pirmininkas Ričardas Juška

Mob. +370 668 42 144

 

Parengė

Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto biuras

 

   Naujausi pakeitimai - 2023-09-15 14:55
   Jolanta Anskaitienė