Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seime vyks konferencija „Aukštojo mokslo vaidmuo kuriant negalią turinčių ir vyresnio amžiaus žmonių lyderystės galimybes“

2023 m. rugsėjo 28 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Spalio 3 d., antradienį,  9 val. Seimo Konstitucijos salėje (I rūmai) Laisvės frakcijos narė, Neįgaliųjų teisių komisijos pirmininkė Monika Ošmianskienė kviečia į mokslinę-praktinę konferenciją „Aukštojo mokslo vaidmuo kuriant negalią turinčių ir vyresnio amžiaus žmonių lyderystės galimybes“.

Kartu su Seimo Neįgaliųjų teisių komisija bei Mykolo Romerio universiteto Socialinės įtraukties ir lyderystės tyrimų laboratorija rengiamoje konferencijoje bus pristatytos aukštojo mokslo prieinamumo žmonėms su negalia, vyresnio amžiaus žmonių mokymosi ir studijų poreikių, socialinės įtraukties ir verslumo kompetencijų ugdymo bei senyvo amžiaus asmenų įtraukties per nuolatinį mokymąsi aktualijos.

Konferencijoje kalbės įvairių aukštųjų mokyklų atstovai iš Lietuvos bei užsienio, darbdaviai, pagalbą darbo ieškantiems teikiančios organizacijos, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Neįgaliųjų reikalų departamento prie SADM, Neįgaliųjų sporto ir žmones su negalia atstovaujančių organizacijų atstovai, patys žmonės su negalia bei vyresnio amžiaus studentai ir kiti suinteresuotieji.

Konferencija vyks mišriuoju būdu, pranešimai bus verčiami į ir iš gestų kalbos.

Programa

Renginys bus transliuojamas Seimo „YouTube“ paskyroje „Atviras Seimas“.  

Norintiems dalyvauti gyvai, prašome registruotis čia

 

Daugiau apie renginį:

https://www.facebook.com/events/2557494507735151/

 

 

Daugiau informacijos:

Seimo narė, Neįgaliųjų teisių komisijos pirmininkė

Monika Ošmianskienė, tel. (8 5) 239 6675, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2023-09-29 15:00
   Rūta Mensonaitė