Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Trijų Baltijos valstybių delegacijų Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje vadovų bendras pareiškimas: ETPA turi ir toliau remti Ukrainą

Trijų Baltijos valstybių delegacijų ETPA vadovų – Lyzos Li Pakostos (Liisa-Ly Pakosta), Zandos Kalninios-Lukaševicos ir Emanuelio Zingerio – bendras pareiškimas

 

Baltijos valstybių vienybė yra natūrali Šiaurės šalių vienybės dalis. Džiaugiamės, kad daugeliu atvejų pavyksta pasiekti, kad Šiaurės ir Baltijos valstybės vieningai balsuotų Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje (ETPA). Nuo 2014 m. trys Baltijos valstybės aktyviai perspėdavo  ETPA, kad Rusija ir toliau plės savo agresiją. Didžiuojamės, kad Europos Taryba buvo pirmoji tarptautinė institucija, kuri po 2022 m. vasario 24 d. Rusijos plataus masto invazijos į Ukrainą nedelsdama ją pašalino iš šios organizacijos narių. Europos Taryba veiksmingai vienija visus žemynus, kad būtų pasmerkta Rusijos agresija. Esame tvirtai įsitikinę, kad būtina toliau tęsti didžiulę paramą Ukrainai. Neleistina, kad Rusija nukreiptų mūsų dėmesį nuo nusikaltimų žmoniškumui Ukrainoje. Visą Europos Tarybos darbotvarkę lemia pastangos stiprinti Europos demokratines valstybes ir jų visuomenes kovojant su Rusijos totalitarinio režimo planais skaldyti Europos visuomenę, grindžiamą sutartimis ir pagarba tarptautinei teisei.

 

Nuotraukoje iš kairės į dešinę: Ukrainos delegacijos vadovė Maria Mezenceva, Latvijos delegacijos vadovė Zanda Kalninia-Lukaševica, Ukrainos delegacijos narė Yevheniya Kravčuk, Lietuvos delegacijos vadovas Emanuelis Zingeris, Estijos delegacijos vadovė Lyza Li Pakosta, Ukrainos delegacijos narė Olena Khomenko. Seimo kanceliarijos nuotrauka (aut. Tautvydas Krilavičius)

 

   Naujausi pakeitimai - 2023-12-04 13:10
   Monika Kutkaitytė