Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seimo Neįgaliųjų teisių komisijos pranešimas: „Ankstyvosios pagalbos paslaugų teikimas asmenims su negalia“

2023 m. lapkričio 30 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Seimo Neįgaliųjų teisių komisija lapkričio 29 d. posėdyje vykdė parlamentinę kontrolę dėl ankstyvosios pagalbos paslaugų teikimo asmenims su negalia.   

Neįgaliųjų reikalų departamento atstovė pristatė ankstyvosios pagalbos paslaugų teikimą asmenims su negalia. Numatyta padidinti lėšas, skiriamas ankstyvosios pagalbos paslaugų teikimui. Taip pat ankstyvosios pagalbos paslaugas teikiančios organizacijos yra įpareigotos suteikti ne mažiau nei 5 paslaugas asmeniui. Nevyriausybinių organizacijų atstovai pažymėjo, kad labai sunku pasiekti asmenis, kuriems dar tik įtariama negalia, todėl labai sunku teikti paslaugas. Reikia surasti būdą, kaip pasiekti visus asmenis, kuriems reikalingos ankstyvosios pagalbos paslaugos.

Neįgaliųjų teisių komisijos pirmininkė Monika Ošmianskienė atkreipė dėmesį, kad problemų dėl ankstyvosios pagalbos paslaugų teikimo yra. Asmenys, kuriems reikalinga pagalba, ne visada ją gauna laiku. Taip pat kyla klausimų dėl asmens sveikatos duomenų perdavimo nevyriausybinėms organizacijoms. Pakomentuoti šią situaciją buvo kviesta pasisakyti Sveikatos apsaugos ministerija, tačiau į posėdį jos atstovas neatvyko. Ši ministerija jau ne pirmą kartą ignoruoja Seimo komisijos pavedimus.

 

Parengė

Seimo kanceliarijos patarėja

Indrė Žukauskaitė

Tel. (8 5) 239 6836

 

   Naujausi pakeitimai - 2023-11-30 12:12
   Monika Kutkaitytė