Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Ateities komitetas baigs svarstyti Seimo nutarimo dėl valstybės pažangos strategijos „Lietuvos ateities vizija „Lietuva 2050“ patvirtinimo projektą

2023 m. lapkričio 30 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Gruodžio 1 d. 9 val. Seimo Ateities komitetas posėdyje baigs svarstyti Seimo nutarimo „Dėl valstybės pažangos strategijos „Lietuvos ateities vizija „Lietuva 2050“ patvirtinimo“ projektą XIVP-2937. Posėdyje komitetas įvertins pasiūlymus dėl vizijos „Lietuva 2050“ įgyvendinimo nuostatų patikslinimo ir aptars redakcinius vizijos teksto pakeitimus.

Komiteto posėdyje pakviestas dalyvauti ir dėl Lietuvos ateities vizijos „Lietuva 2050“ pasisakys Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko patarėjas strateginio planavimo, viešojo administravimo, reformų ir pokyčių valdymo klausimais Darius Žeruolis.

 

Ateities komiteto posėdžio darbotvarkę galima rasti čia.

 

Posėdis bus tiesiogiai transliuojamas Seimo svetainėje ir Seimo „YouTube“ paskyroje „Atviras Seimas“.

 

Valstybės pažangos strategija „Lietuvos ateities vizija „Lietuva 2050“ – tai ilgesnės negu 20 metų perspektyvos dokumentas, kuriame bendros kūrybos būdu kartu su ekspertais, piliečiais ir kitais bendrakūrėjais nustatoma Lietuvos ateities vizija, jai įgyvendinti reikalingos strateginės ambicijos ir poveikio rodikliai, rodantys siekiamus socialinės, ekonominės ir aplinkos būklės pokyčius šalies mastu. 

Su Strategijos tekstu galima susipažinti čia.

 

 

Daugiau informacijos:

Ateities komiteto biuro patarėjas

Giedrius Viliūnas

Tel. (8 5) 209 6950, el. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2023-11-30 14:56
   Monika Kutkaitytė