Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Išvažiuojamojo posėdžio metu Seimo nariai susipažins su traukinių patikros tvarka, aptars rentgeno kontrolės sistemų įrengimą Lietuvos pasienio postuose

2023 m. gruodžio 6 d. pranešimas žiniasklaidai (Seimo naujienosSeimo nuotraukosSeimo transliacijos ir vaizdo įrašai)

 

Gruodžio 6 d. Seimo Energetikos ir darnios plėtros komisija kartu su Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetu rengia išvažiuojamąjį posėdį Vilniaus teritorinės muitinės Kenos geležinkelio kontrolės poste, kur susipažins su rentgeno kontrolės sistemos, skirtos traukinių patikrai, darbu ir aptars rentgeno kontrolės sistemų įrengimą  kituose Lietuvos pasienio postuose.

Skenavimo sistemų įrengimas kelių ir geležinkelių pasienio postuose yra veiksminga nelegaliai gabenamų krovinių kontrolės priemonė, padedanti efektyviai kovoti su cigarečių kontrabanda ir kitų nelegalių ar sankcionuotų prekių gabenimu per Lietuvos sieną.

Įvairių tyrimų (įskaitant vadinamąjį „tuščių pakelių“ tyrimą) duomenimis, kontrabandinės cigaretės sudaro apie ketvirtadalį Lietuvos cigarečių rinkos, ir tai daro didelę žalą Lietuvos ekonomikai. Taip pat pažymėtina, kad Baltarusijos fabrikuose gaminami ir į Lietuvą ar per Lietuvą į kitas Europos Sąjungos valstybes kontrabanda gabenami rūkalai yra didelis Baltarusijos režimo pajamų šaltinis, kurį itin svarbu užkardyti.

 

Justinas Urbanavičius

Energetikos ir darnios plėtros komisijos pirmininkas

El. p. [email protected]

Mob. 8 699 77 556

 

Parengė

Jolanta Žaltkauskienė, patarėja

El. p. [email protected]

Tel. (8 5) 239 6746

   Naujausi pakeitimai - 2023-12-05 15:46
   Jolanta Anskaitienė