Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seimas rinksis į neeilinę sesiją

2024 m. sausio 31 d. pranešimas žiniasklaidai (Seimo naujienos ● Seimo nuotraukos ● Seimo transliacijos ir vaizdo įrašai)

 

Vasario 12−15 dienomis atsižvelgiant į 50 Seimo narių siūlymą šaukiama neeilinė Seimo sesija.

Seimo posėdžius numatoma surengti vasario 12, 14 ir 15 dienomis. Posėdžiai prasidės įprastu laiku – 10 val.

Neeilinėje sesijoje planuojama svarstyti Akcizų įstatymo pataisas dėl žymėto dyzelino naudojimo apribojimų ir akcizo suskystintoms dujoms.

Generalinės prokurorės Nidos Grunskienės prašymu Seimas spręs dėl Seimo nario Remigijaus Žemaitaičio teisinės neliečiamybės panaikinimo.

Į neeilinės sesijos darbų programą taip pat įtraukti Ribojamų priemonių dėl karinės agresijos prieš Ukrainą nustatymo įstatymo, Gyventojų pajamų mokesčio įstatymo, Mokslo ir studijų įstatymo, Bibliotekų įstatymo, Seimo statuto pataisų pristatymai.

Ketvirtadienį, vasario 15-ąją, Seimas planuoja svarstyti ir priimti rezoliuciją dėl 1949 m. vasario 16 d. Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio deklaracijos 75-ųjų metinių.

Pagal Seimo statutą, neeilines sesijas šaukia Seimo Pirmininkas ne mažiau kaip 1/3 visų Seimo narių siūlymu, kuris turi būti jam įteiktas raštu, o Konstitucijos 142 ir 144 straipsniuose numatytais atvejais – Respublikos Prezidentas. Neeilinėje sesijoje svarstomi tik jos iniciatorių pateikti klausimai.

 

Seimo posėdžių darbotvarkės

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėjas

Rimas Rudaitis

Tel. (8 5)  209 6132, el. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2024-02-09 09:07
   Rimas Rudaitis