Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

TV apžvalgoje „Seimo savaitė“: specialiųjų poreikių turinčių vaikų ugdymo ateitis, jaunimo požiūrio į politiką pasikeitimai ir pirmasis naujojo Lenkijos Seimo Maršalkos vizitas Lietuvoje

2024 m. vasario 12 d. „Seimo savaitėje“ matysite:

 

Diskusija dėl specialiųjų poreikių turinčių vaikų ugdymo: sutariama – vaikai turi teisę ne tik mokytis kartu su kitais vaikais, bet ir pasirinkti norimą mokyklą, tačiau yra nuogąstaujančių, kad ne kiekviena mokykla pajėgs suteikti tinkamą išsilavinimą. 

Lenkijos Respublikos Seimo Maršalkos Szymono Holownios pirmojo vizito į Lietuvą metu pabrėžiama, kad Lietuvai ir Lenkijai reikėtų sparčiau įgyvendinti bendrus strateginius, ekonominius ir gynybos projektus.

Mažėja neigiamas jaunimo požiūris į politiką, trečdaliu išaugo pilietiškumo-labdaringumo rodiklis, tačiau jaunimą vienijančios organizacijos Seime pabrėžia – to nepakanka, būtina dar labiau skatinti jaunų žmonių visuomeninį aktyvumą ir įsitraukimą į pilietines iniciatyvas.

Seime – apie vasarį vykstančias Lietuvių kalbos dienas ir Biržus– 2024-ųjų Lietuvių kalbos dienų sostinę. 

   Naujausi pakeitimai - 2024-02-12 21:09
   Saulė Marija Gedrimaitė