Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Ateities komiteto pranešimas: „Knygų mugėje“ bus pristatyta Lietuvos nepriklausomybės laikotarpio pasiekimus iliustruojanti knyga „Lietuvos sėkmės“

2024 m. vasario 20 d. pranešimas žiniasklaidai (Seimo naujienosSeimo nuotraukosSeimo transliacijos ir vaizdo įrašai)

 

Vasario 23 dieną, penktadienį, 11 val. Vilniaus knygų mugėje 5.2 konferencijų salėje bus pristatyta Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Strateginio prognozavimo skyriaus ir Seimo Ateities komiteto sudaryta knyga „Lietuvos sėkmės“. Šia knyga siekiama aprašyti pačias geriausias arba pačias sėkmingiausias Lietuvos istorijas ir sukurti jų rinkinį. 

Kiekvienas Lietuvos ir jos žmonių pasiekimas yra vienodai svarbus, jų yra per daug, kad pavyktų juos perteikti vienoje knygoje. „Lietuvos sėkmės“ – tai iliustracija visko, ką plačioji Lietuvos visuomenė sugebėjo pasiekti per kelis paskutinius dešimtmečius ir kuo mes visi galime didžiuotis. Tai yra svarbūs bendri ir asmeniniai pasiekimai, kurie turi įtakos mūsų valstybės pažangai ir modernėjimui, kurie yra svarbūs dabar ir, be abejonės, turės įtakos mūsų visuomenės ateičiai. Tai yra žmonių pasakojimai apie savo darbą, kuris buvo svarbus jiems ir bus svarbus visai Lietuvai. Skaitytojas šioje knygoje ras platų spektrą Lietuvos pasiekimų iš įvairių valstybės ir visuomenės gyvenimo sričių, pradedant užsienio politika, saugumu ir baigiant turizmu bei sportu.

Knygos „Lietuvos sėkmės“ projekto vadovas – Seimo Ateities komiteto pirmininkas prof. dr. Raimundas Lopata. Knygos sudarytojai: Alfonsas Eidintas, Lauras Bielinis, Ginas Dabašinskas, Gediminas Kašėta (Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Strateginio prognozavimo skyrius) ir Arūnas Augustinaitis (Seimo Ateities komiteto biuro patarėjas).

 

Daugiau informacijos:                             

Ateities komiteto biuras
El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2024-02-20 10:42
   Jolanta Anskaitienė