Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seime vyks tarptautinė konferencija apie kelių finansavimo alternatyvių šaltinių paiešką

2024 m. vasario 22 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

Vasario 27 d., antradienį, 10 val. Seimo Konstitucijos salėje (I rūmai) vyks tarptautinė konferencija „Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo galimybės ir alternatyvų paieškos“.

Konferencijos tikslas – išklausyti Lenkijos kompetentingų institucijų atstovų informaciją apie Lenkijos gerąją patirtį įgyvendinant Lenkijos kelių finansavimo reformą. Šiuo metu Lenkijos kelių finansavimo modelio sėkmė plačiai pripažįstama visoje Europos Sąjungoje ir laikoma sektinu pavyzdžiu. 

Konferencijos metu bus:

- išklausyti Lenkijos atstovų iš Infrastruktūros ministerijos ir Lenkijos ūkio banko (Bank Gospodarstwa Krajowego) pranešimai apie Lenkijos viešųjų kelių sistemą, Lenkijos kelių finansavimą;

- išklausytas AB Lietuvos automobilių kelių direkcija pranešimas apie Valstybinės reikšmės kelių finansavimą ir pagrindinius iššūkius.

- diskutuojama apie Lietuvos kelių finansavimo alternatyvius šaltinius.

Konferencija yra atvira visuomenei, visiems kurie neabejingi Lietuvos kelių būklei, domisi jų tvarkymo finansavimo galimybėmis.   

Programa

Kviečiame registruotis užpildant šią formą.

Konferencija bus tiesiogiai transliuojama Seimo „YouTube“ paskyroje Atviras Seimas.

 

 

Daugiau informacijos

Seimo Ekonomikos komiteto biuro patarėjas

Darius Šaltmeris, tel.(5) 209 6757, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2024-02-22 12:16
   Rūta Mensonaitė