Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seimo Pirmininkė sveikina Japoniją Nacionalinės dienos proga

2024 m. vasario 23 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen savo ir Seimo vardu pasveikino Japonijos parlamento narius Jo Didenybės Imperatoriaus gimimo dienos proga ir linkėjo sklandaus darbo, kuriančio šalies gyventojų gerovę.

Atstovų Rūmų Pirmininkui Fukuširo Nukagai Hosodai ir Patarėjų Rūmų Pirmininkui Hidehisai Ocuji siųstuose sveikinimuose parlamento vadovė pažymėjo, kad praėjusiais metais žengti svarbūs žingsniai stiprinant Lietuvos ir Japonijos parlamentinį bendradarbiavimą. Kartu prisiminė savo vizitą Japonijoje ir jo metu įvykusius prasmingus susitikimus. 

„Šių metų pradžioje patvirtintame Lietuvos bei Indijos ir Ramiojo vandenynų regiono strateginių gairių įgyvendinimo veiksmų plane numatoma stiprinti ir parlamentinį matmenį. Taigi esame pasirengę toliau plėtoti parlamentinį dialogą, kuris neabejotinai ir Lietuvai, ir Japonijai – šalims, gerbiančioms demokratiją, žmogaus teisių ir laisvių principus, taisyklėmis grindžiamą tarptautinę tvarką, – ypač svarbus šiuo pasaulyje įtemptu ir iššūkių kupinu metu“, – rašė V. Čmilytė-Nielsen.

 

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen

atstovė spaudai Ilona Petrovė

Tel. (8 5) 209 6030

Mob. 8 698 42 071

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2024-02-23 09:59
   Monika Kutkaitytė