Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Minint antrąsias Rusijos vykdomos plataus masto agresijos prieš Ukrainą metines, Europos Sąjungos ir NATO valstybių užsienio reikalų komitetų pirmininkai ir parlamentarų tinklas „Susivieniję už Ukrainą“ skelbia bendrą pranešimą

2024 m. vasario 23 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

nuotrauka_svetainei.jpg
Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininko Ž. Pavilionio asmeninio archyvo nuotrauka

 

Minėdami plataus masto Rusijos karo prieš Ukrainą antrąsias metines, Kyjive, Ukrainos Aukščiausiosios Rados Pirmininko Ruslano Stefančuko kvietimu, vasario 22–25 dienomis susitinka Europos Sąjungos ir NATO valstybių užsienio reikalų komitetų pirmininkai, jų pavaduotojai ir tarptautinio parlamentarų tinklo „Susivieniję už Ukrainą“ (angl. United for Ukraine) atstovai. 

Susitikimuose dalyvauja Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Žygimantas Pavilionis ir Užsienio reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas Giedrius Surplys. 

Šiandien, vasario 23 d., Europos Sąjungos ir NATO valstybių užsienio reikalų komitetų pirmininkai ir tarptautinio parlamentarų tinklo „Susivieniję už Ukrainą“ atstovai skelbia bendrą pranešimą spaudai:

dokumentas anglų kalba

dokumentas lietuvių kalba

 

Daugiau informacijos:

Laurynas Čižas

Seimo nario Žygimanto Pavilionio patarėjas

Tel: +370 5 209 6733, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2024-02-23 10:39
   Monika Kutkaitytė