Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seimo Pirmininkė: „Nuoširdi padėka visiems, kurie tuos dvejus metus tvirtu žodžiu ir nuosekliu darbu rėmė Ukrainą“

2024 m. vasario 24 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen sako, kad per dvejus karo Ukrainoje metus visko buvo. Tačiau kartu buvo daug išskirtinio heroizmo ir pasiaukojimo, neregėto Vakarų solidarumo ir tvirto pasiryžimo remti Ukrainos kovą tiek, kiek reikės. Ir būtent dabar labai svarbu, kad mūsų dėmesys Ukrainai nė sekundei nenusilptų, o Lietuva išliktų pagalbos Ukrainai pavyzdžiu. 

„Nuo mūsų ryžto priklauso labai daug. Vėliau visa tai prisiminsime kaip didesnius ar mažesnius žingsnius galutinės pergalės link. Agresija bus sustabdyta, agresorė išvyta iš Ukrainos teritorijos, o agresijos architektai ir vykdytojai susilauks teisėto atpildo. Mes galutinai supratome, kad negalime pralaimėti, todėl laimėsime bet kuriuo atveju“, – įsitikinusi V. Čmilytė-Nielsen. 

Pasak parlamento vadovės, šiandien labiausiai norėtųsi padėkoti visiems, kurie tuos dvejus metus tvirtu žodžiu ir nuosekliu darbu rėmė Ukrainą. 

„Nuoširdi padėka visiems, kurie kiek galėdami, o kartais – ir daugiau nei galėdami, rėmė pinigais. Rėmė keldami vėliavas. Dalydamiesi žinutėmis socialiniuose tinkluose. Palaikydami karo pabėgėlius ir rinkdami aukas. Kovodami su melagingomis naujienomis ir skleisdami tiesos žodį. O kartais ir tiesiogiai prisidėdami prie pasipriešinimo – ir čia, Lietuvoje, ir Ukrainoje, – sako V. Čmilytė-Nielsen. – Likime kartu iki galutinės pergalės! Ukrainos pergalės, kuria šis karas ir užsibaigs.“

53020480194_22fc0e9d53_c.jpg
Seimo kanceliarijos nuotrauka

 

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen

atstovė spaudai Ilona Petrovė

Tel. (8 5) 209 6030

Mob. 8 698 42 071

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2024-02-24 09:17
   Monika Kutkaitytė