Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seimo delegacija dalyvaus COSAC plenariniame posėdyje Briuselyje

2024 m. kovo 22 d. pranešimas žiniasklaidai (Seimo naujienosSeimo nuotraukosSeimo transliacijos ir vaizdo įrašai)

 

Seimo delegacija: Seimo Pirmininko pavaduotojai Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Jonas Jarutis ir Seimo nariai Arminas Lydeka bei Algirdas Sysas kovo 24–27 d. dalyvaus Europos Sąjungos parlamentų Sąjungos reikalų komitetų konferencijos (COSAC) plenariniame posėdyje Briuselyje (Belgijos Karalystė). Tai baigiamasis Belgijos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai parlamentinės dimensijos renginys. 

„Europos reikalų komitetų atstovų susitikime karo Ukrainoje tema nebuvo numatyta, todėl iniciavau kreipimąsi, kad šis išskirtinės svarbos klausimas būtų įtrauktas į susitikimo darbotvarkę. Prie iniciatyvos prisijungė 16 Europos S valstybių kolegos. Džiaugiuosi, kad bendrų pastangų dėka į prašymą buvo atsižvelgta. 

Neišlaikant nuoseklaus dėmesio visokeriopai paramai už mūsų ir visos Europos saugumą kovojančiai Ukrainai, matant Rusijos pastangas grasinti, bauginti, vykdyti nusikaltimus Europos Sąjungos teritorijoje, plėsti šnipų tinklą, skleisti dezinformaciją – nebus aktuali jokia kita tema, nes susvyravę priartėsim prie pralaimėjimo, o turim iš visų jėgų stengtis, kad Ukraina, o kartu ir visas demokratinis Vakarų pasaulis laimėtų“, – Seimo kanceliarijos Spaudos biurui sakė Seimo Pirmininko pavaduotoja, Europos reikalų komiteto pirmininkė R. Morkūnaitė-Mikulėnienė.

Plenarinio posėdžio darbotvarkės pirmojoje sesijoje numatoma 2019–2024 m. Europos teisėkūros apžvalga ir Tarybos 2024-2029 m. strateginės darbotvarkės perspektyvų aptarimas. Antrojoje sesijoje bus diskutuojama apie lyčių politiką ir moterų bei vyrų atstovavimą parlamente. 

Antrąją posėdžio dieną numatomos šios diskusijų temos: „Atviras strateginis savarankiškumas: konkurencingumas ir atsparumas“ ir „Demokratija ir teisinė valstybė Europoje: kelias pirmyn“.

 

Parengė 

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro vyriausioji specialistė

Saulė Eglė Trembo

Tel. (8 5)  209 6203, el. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2024-03-22 14:47
   Eglė Saulė Trembo