Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seimo Ekonomikos komitetas: pristatyta Nacionalinės energetinės nepriklausomybės strategija

2024 m. kovo 27 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Šiandien Ekonomikos komitetas kartu su Energetikos ministerija surengė diskusiją, kurioje dalyvaujant Aplinkos apsaugos komiteto, Energetikos ir darnios plėtros komisijos nariams, energetikos ekspertams, mokslo, įmonių ir asociacijų atstovams buvo pristatyta Nacionalinės energetinės nepriklausomybės strategija. Komiteto pirmininkas Kazys Starkevičius, pradėdamas renginį, pabrėžė, kad „Lietuva nuėjo ilgą kelią siekdama energetikos nepriklausomybės: pasistatytas Būtingės naftos terminalas, kuris gelbėjo Rusijai uždarius tiekimą „Družba“ naftotiekiu, ir suskystintųjų gamtinių dujų laivas-saugykla „Independence“, kuris apsirūpinant dujomis „gelbėja“ ne tik Lietuvą, bet kaimynines Baltijos šalis ir Lenkiją, bei kiti“. Komiteto pirmininkas pažymėjo, kad tikrąją įgyvendintų energetinių projektų svarbą ir reikšmę galės įvertinti būsimieji 2050 m. Seimo nariai.

Energetikos ministras Dainius Kreivys pristatė Nacionalinės energetinės nepriklausomybės strategiją ir pabrėžė esminius energetikos sektoriaus iššūkius, įvardijo Lietuvos energetikos sektoriaus tikslus iki 2050 m., infrastruktūros plėtros perspektyvas ir investicijų poreikį, siekiant nuoseklios Lietuvos energetikos sektoriaus plėtros, savarankiško apsirūpinimo energijos ištekliais ir atsisakant jų importo, kuriant pridėtinę vertę Lietuvos visuomenei, vystant naujus energijos gamybos pajėgumus ir pritraukiant naujas investicijas.

 

2024 03 27 Nacionalinės energetinės nepriklausomybės strategijos pristatymas.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Ekonomikos komiteto pirmininkas

Kazys Starkevičius

Tel. (0 5) 209 6401

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2024-03-27 12:46
   Monika Kutkaitytė