Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seimo Pirmininkė su darbo vizitu lankysis Lenkijoje

2024 m. balandžio 8 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

 

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen rytoj, balandžio 9 dieną, lankysis Varšuvoje (Lenkijos Respublika). Šis darbo vizitas vyksta Lenkijos Respublikos Seimo Maršalkos Szymono Hołownios kvietimu dvišaliam regioniniam bendradarbiavimui stiprinti.

Lietuvos parlamento vadovė vizitą pradės susitikimu su Sz. Hołownia. Vėliau susitiks su Senato Maršalka Małgorzata Kidawa-Błońska. Taip pat numatyti kiti susitikimai.

Be to, artėjant 14-osioms tragedijos metinėms, bus pagerbtos Smolensko katastrofos aukos. 

Balandžio 9–10 d. susitikimuose su Lenkijos valdžios atstovais taip pat dalyvaus Seimo Pirmininko pavaduotoja, Europos reikalų komiteto pirmininkė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė ir Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Žygimantas Pavilionis.

 

 

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen 

atstovė spaudai Ilona Petrovė

Tel. (0 5) 209 6030

Mob. +370 698 42 071

El. p.  [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2024-04-08 16:47
   Monika Kutkaitytė