Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Balandžio 11 d., ketvirtadienio, spaudos konferencijos Seime

2024 m. balandžio 10 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

SPAUDOS KONFERENCIJŲ SALĖJE

 

 

9 val.

įvyks  Seimo nario Algirdo Syso spaudos konferencija „Kodėl įmonė iš juodojo sąrašo toliau laimi milijoninius konkursus? Socialinės paramos informacinės sistemos atvejis“.

Pranešimas

 

10.30 val. 

įvyks Seimo Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ narių Laimos Nagienės ir Lino Kukuraičio spaudos konferencija „Pensijų kaupimas turi ginti dalyvių interesus ir užtikrinti jų teises“.

 

13 val.

įvyks Seimo narės Ievos Pakarklytės spaudos konferencija dėl iniciatyvos riboti Rusijos Federacijoje veikiančių įmonių teisę dalyvauti viešuosiuose pirkimuose.

Dalyvauja: Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Erika Kuročkina, Vytauto Didžiojo universiteto Teisės fakulteto dekanas ir buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas prof. dr. Dainius Žalimas.​

 

 

 

***

Spaudos konferencija bus transliuojama tiesiogiai Seimo interneto svetainėje ir Seimo „YouTube“ paskyroje „Atviras Seimas“. 

 

Stebintiems transliacijas sudaryta galimybė užduoti klausimus nuotoliniu būdu. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą matoma tik spaudos konferencijos metu Seimo interneto svetainėje, renginių kalendoriuje atvėrus spaudos konferencijos langą. 

Seimo interneto svetainėje galima rasti spaudos konferencijų įrašus.

 

 

 

 

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja

Rūta Mensonaitė, mob8 612 49 954, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2024-04-10 16:45
   Rūta Mensonaitė