Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Balandžio 12 d., penktadienio, spaudos konferencija Seime

2024 m. balandžio 11 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

SPAUDOS KONFERENCIJŲ SALĖJE

11 val.

įvyks Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija „Lygūs ir lygesni kandidatai Respublikos Prezidento ir Europos Parlamento rinkimuose“.

Dalyvauja: Lietuvos liaudies partijos atstovai Tauras Jakelaitis, teisininkė Nendrė Černiauskienė, smulkaus verslo atstovė Jūratė Rusteikė, informatikas Tautvaldas Striška.

 

12 val.

įvyks spaudos konferencija, skirta Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisijos posėdžių sesijos darbo rezultatų ir priimtų rezoliucijų pristatymui.

 

 

***

Spaudos konferencija bus transliuojama tiesiogiai Seimo interneto svetainėje ir YouTube paskyroje.

Stebintiems transliacijas sudaryta galimybė užduoti klausimus nuotoliniu būdu. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą matoma tik spaudos konferencijos metu Seimo interneto svetainėje, renginių kalendoriuje atvėrus spaudos konferencijos langą. 

Seimo interneto svetainėje galima rasti spaudos konferencijų įrašus.

 

 

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja

Rūta Mensonaitė, mob8 612 49 954, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2024-04-11 17:08
   Rūta Mensonaitė