Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Ritos Gegužienės keramikos darbų paroda (II rūmai, prie kavinės)

2024 m. balandžio 10 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

53646628896_60e0952979_c.jpg

 

Balandžio 9–23 dienomis Seimo II rūmų parodų galerijoje (prie kavinės) Seimo nario Kęstučio Mažeikos iniciatyva eksponuojama Ritos Gegužienės keramikos darbų paroda. Pristatymo renginys – balandžio 11 d. 13.30 val.

Rita Gegužienė savo kelionę į keramikos pasaulį pradėjo 2011 metais. 2013 metais įgijo keramikos specialybės išsilavinimą. 2017 m. tapo tautodailininkų sąjungos nare. Rudaminos amatų centre ėjo meno studijos vadovės pareigas. Pivašiūnų amatų centre savo žinias ir aistrą keramikai perduoda kitiems. 

Dažnai kviečiama į mokyklas, darželius ir stovyklas, kad pasidalintų savo patirtimi su vaikais ir suaugusiais. Savo mokymais siekia įkvėpti ir šviesti kitus apie keramikos pasaulio grožį ir kūrybiškumą. Tęsdama keramikos menininkės ir pedagogės kelionę yra dėkinga už pasitaikančias galimybes pasidalinti meile šiam amatui su kitais. 

 

53645755552_081fbeebe0_c.jpg

 

Dar viena Ritos aistra – parodų, kuriose pristatomi mano keramikos darbai, organizavimas, leidžiantis savo darbais pasidalinti su platesne auditorija.

Pastaruoju metu yra kviečiama vesti renginius, kuriuose deklamuoja poeziją, dainuoja ar net įsikūnija į Pepės ilgakojės įvaizdį.

Be keramikos taip pat mėgsta lieti žvakes, pridėdama savo meninėms pastangoms dar vieną dimensiją. Apskritai, autorės kelionė keramikos pasaulyje buvo kupina augimo, kūrybiškumo ir gilaus ryšio su meno forma, kuri ir toliau ją įkvepia kiekvieną dieną. Rita dėkoja likimui ir savo angelams, kad yra vedama tuo keliu, kuriame esti laiminga.

 

Daugiau informacijos:

Informacijos ir komunikacijos departamento

Ryšių su visuomene skyriaus vyriausioji specialistė

Asta Markevičienė, tel. (8 5) 209 6202, el. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2024-04-15 15:17
   Asta Markevičienė