Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seime – tarptautinė konferencija „Lietuvos ateities ekosistemos plėtros perspektyva“

2024 m. balandžio 15 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

Balandžio 19 d., penktadienį, 9 val. Seimo Konstitucijos salėje (I rūmai) Seimo Ateities komitetas organizuoja tarptautinę konferenciją „Lietuvos ateities ekosistemos plėtros perspektyva“.

Konferencijos tikslas – aptarti Lietuvos ateities ekosistemos plėtros aspektus ir jos vaidmenį siekiant įgyvendinti Valstybės pažangos strategiją „Lietuvos ateities vizija „Lietuva 2050“. 

 „Šalies ateities ekosistemos kūrimo ir plėtros aktualumas išryškėjo Seime pradėjus veikti Ateities komitetui. Tai pagrindas, kuris lemia realų Strateginės vizijos Lietuva 2050 įgyvendinimą. Konferencijos problematika ieško atsako į esminius Lietuvos valstybės ir visuomenės strateginės raidos klausimus, nuo kurių priklauso šalies vystymosi dinamika, konkurencingumas, atsparumas globalių pokyčių ir neapibrėžtumo kontekstuose. Tai vis labiau ryškėjantys pokyčiai, kurie akivaizdžiai reikalauja keisti strateginio mąstymo paradigmas, metodus ir įgyvendinimo principus, kurti institucinį į ateitį orientuotų sprendimų tinklą. Ypatingą reikšmę šie klausimai įgauna atsižvelgiant į viešojo valdymo modernizavimo reformos reikmę, valstybės geoekonominio konkurencingumo didinimo būtinybę, socialinės raidos ir pažangos sprendimų efektyvumo didinimą. Tai vienas iš svarbiausių žingsnių, siekiant didinti Lietuvos konkurencingumą, atsparumą ir, svarbiausia, nacionalinio saugumo lygį karo grėsmės akivaizdoje“, – teigia Ateities komiteto pirmininkas Raimundas Lopata.

Programa

Renginys bus tiesiogiai transliuojama Seimo „YouTube“ paskyroje Atviras Seimas.

 

 

 

Daugiau informacijos:

Seimo Ateities komiteto biuro vedėja

Kosma Gulbinskienė, tel. (8 5) 209 6955, el. p. kosma.gulbinskiene@lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2024-04-15 15:38
   Rūta Mensonaitė