Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Prieš svarbų rytojaus balsavimą Baltijos šalių parlamentų pirmininkai išsiuntė laišką JAV Atstovų Rūmų Pirmininkui

2024 m. balandžio 19 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

nuotrauka.jpg
Seimo kanceliarijos nuotrauka (aut. Olga Posaškova)

 

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen kartu su Latvijos ir Estijos parlamentų pirmininkais vakar išsiuntė laišką Jungtinių Amerikos Valstijų Atstovų Rūmų Pirmininkui Maikui Džonsonui (Mike Johnson). Juo padėkojo kolegai už asmeninę lyderystę, leidžiančią Kongresui pademonstruoti istorinį abiejų partijų vieningumą remiant bendras pastangas padėti Ukrainai.

„Tikimės, kad Kongresas priims teisingą sprendimą ir patvirtins pagalbos Ukrainai paketą, kurio jai žūtbūtinai reikia, kad pasipriešintų tironams ir agresoriams ir būtų užtikrintas mūsų kolektyvinis saugumas. Parama Ukrainai yra investicija į mūsų bendrą saugią ateitį. Cituojant M. Džonsoną, būna momentų, kai tiesiog privalome pasielgti teisingai, net jei tai sunku“, – sako V. Čmilytė-Nielsen. 

Šių metų sausį Baltijos šalių parlamentų pirmininkai surengė bendrą vizitą į JAV, kur susitiko su Jungtinių Amerikos Valstijų Atstovų Rūmų Pirmininku M. Džonsonu. 

 

Visas laiško tekstas: 

lietuvių kalba ČIA,

anglų kalba ČIA.

 

 

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen 

atstovė spaudai Ilona Petrovė

Tel. (0 5) 209 6030

Mob. +370 698 42 071

El. p.  [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2024-04-19 11:21
   Monika Kutkaitytė