Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

„Kaip valstybės pažangos vizija susiprojektuoja į konkretų regioną, bendruomenę, žmogų?“ – Ateities komitetas vyksta į Lietuvos regionus pristatyti Lietuvos ateities viziją „Lietuva 2050“

2024 m. gegužės 24 d. pranešimas žiniasklaidai (Seimo naujienosSeimo nuotraukosSeimo transliacijos ir vaizdo įrašai)

 

Gegužės 27 d. Tauragės savivaldybėje, gegužės  28 d. Elektrėnų savivaldybėje, į kurią atvyks ir Kaišiadorių savivaldos atstovai bei bendruomenės nariai, ir birželio 3 d. Joniškio rajono savivaldybėje vyks diskusijos apie Lietuvos ateities viziją „Lietuva 2050“, rajono pažangos projekciją Lietuvos Respublikos teritorijos bendrajame plane ir tolimesnę raidos perspektyvą.

Kaip valstybės pažangos vizija susiprojektuoja į konkretų regioną, bendruomenę, žmogų? Formaliai Vizija įgyvendinama per Nacionalinį plėtros planą, sektorines plėtros programas, regionų plėtros programą ir planus. Šioms programoms ir planams kryptį užduodanti Lietuvos ateities vizija „Lietuva 2050“ bus gyvybinga tiek, kiek bus nuolat diskutuojama, kvestionuojama ir tikslinama. Šia prasme vizija „Lietuva 2050“ yra ne tiek dokumentas, kiek procesas. Tokio proceso organiška dalis yra ir šios diskusijos.

Diskusijoje dalyvaus rajonų savivaldos atstovai, bendruomenės nariai, Seimo Ateities komiteto pirmininkas Raimundas Lopata, kiti komiteto nariai. Į Tauragę  kviečiamas atvykti Valstybės pažangos tarybos narys, Nepriklausomybės Akto signatas Aleksandras Algirdas Abišala.

 

Daugiau informacijos: 

Ateities komiteto biuras
Tel. (0 5) 209 6899, el. p. [email protected]

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2024-05-24 13:55
   Jolanta Anskaitienė