Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

TV programa „Seimas – tiesiogiai“

Siekiant kuo didesnio Seimo darbo bei priimamų sprendimų skaidrumo, Lietuvos gyventojams sudaryta galimybė per televiziją programa „Seimas – tiesiogiai“ stebėti tiesiogines transliacijas iš Seimo plenarinių posėdžių ir spaudos konferencijų salių, taip pat iš kitų Seime vykstančių konferencijų ar renginių. Tokiu būdu užtikrinama rinkėjų teisė formuoti savo nuomonę apie priimamus sprendimus, matyti, kaip parlamentarai atstovauja jų interesams.

Viena programos „Seimas – tiesiogiai“ sudėtinių dalių – tai nuolat Seimo kanceliarijos rengiama savaitinė informacinė apžvalginė programa „Seimo savaitė“, kurioje  – reportažai iš Seimo plenarinių ir komitetų posėdžių, ryškiausių parlamente vykstančių renginių, svečių vizitų, aktualūs interviu su įstatymų teikėjais, Seimo narių diskusijos bei atsakymai į žiūrovų klausimus.

Programą „Seimas – tiesiogiai“ gali stebėti:

 

Transliuotojas

Miestai, rajonai

UAB „Balticum TV“

Klaipėda ir Klaipėdos r., Kretinga ir Kretingos r., Palanga, Šiaulių miestas, Vilniaus miestas, Nemėžio seniūnija, Rudaminos seniūnija, Vaidotų gyvenvietė, Šalčininkų r. savivaldybė, Kėdainių miestas, Vilainių kaimas, Jurbarko r. savivaldybė, Biržų r. savivaldybė

UAB „Init“

Kauno miestas, Kauno rajono Akademijos miestelis, Didžiųjų Lapių kaimas, Domeikavos kaimas, Garliavos miestas, Ežerėlio miestas, Karmėlavos miestelis, Lapių miestelis, Linksmakalnio kaimas, Mastaičių kaimas, Noreikiškių kaimas, Ramučių kaimas, Raudondvario kaimas, Ringaudų kaimas, Rokų kaimas, Vilkijos miestas, Jonavos miestas, Birštono miestas, Druskininkų miestas, Vilniaus miestas, Pagirių miestas, Trakų miestas, Lentvario miestas

UAB „Parabolė“

Plungė, Telšiai, Kauno miesto Šilainių mikrorajono Milikonių dalis

UAB „Remo televizija“

Kaišiadorių m., Elektrėnų r. seniūnija

UAB „Sugardas“

Visaginas

SPLIUS, UAB

Šiaulių miestas, Ginkūnų, Vijolių ir Gegužiukų gyvenvietės (Šiaulių r.), Klaipėdos miestas, Radviliškio r. savivaldybė, Pasvalio miestas, Pakruojo miestas, Naujosios Akmenės miestas, Akmenės miestas, Ventos miestas, Kuršėnų seniūnija

TELIA LIETUVA, AB

Lietuvos Respublika

KLI LT, UAB

Plungės, Mažeikių, Telšių, Jurbarko ir Kėdainių miestai

UAB „Cgates“

 

Vilniaus miestas, Vilniaus rajonas, Kauno miestas, Garliava, Alytaus miestas, Marijampolės miestas, Šilutės miestas, Vilkaviškio miestas, Varėnos miestas.

AB Lietuvos radijo ir televizijos centras

Lietuvos Respublika

UAB „Nacionalinis telekomunikacijų tinklas”

Vilniaus m., Trakų m., Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Raseinių raj., Tauragė, Utena, Panevėžys

UAB „ECOFON”

Vilniaus m. Verkių seniūnija

UAB „Roventa”

Mažeikių r. savivaldybė

 

Kadangi daugelis tiesiogiai transliuojamų posėdžių ir konferencijų vyksta darbo metu ir gali būti neprieinamos dirbantiesiems, darbo dienomis vakariniu laiku ir poilsio dienomis ištisą dieną programa „Seimas – tiesiogiai“ yra kartojami spaudos konferencijų, Seimo plenarinių posėdžių, Seime vykusių diskusijų ar konferencijų vaizdo įrašai.

Seimo kanceliarija tikisi, kad galimybė Seimo darbą stebėti per televiziją bus naudinga tiek visiems piliečiams, jaunimui, visuomeninėms organizacijoms, verslininkams, žiniasklaidos atstovams ir kitiems, besidomintiems parlamento priimamais sprendimais.

 

 

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro redaktorė

Saulė Marija Gedrimaitė, tel. (8 5) 239 6846, el. p. [email protected]