Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Lietuvos Respublikos Seimo apdovanojimas

Lietuvos Respublikos Seimo apdovanojimas

Lietuvos Respublikos Seimo apdovanojimas už indėlį atkuriant Lietuvos valstybės nepriklausomybę, Lietuvos valstybės ir parlamentarizmo tradicijų stiprinimą, veiklą visuomenės gerovei

Lietuvos Respublikos Seimo apdovanojimas skiriamas vadovaujantis Seimo valdybos 2014 m. balandžio 18 d. sprendimu Nr. SV-S-612 patvirtintais Lietuvos Respublikos Seimo apdovanojimo už indėlį atkuriant Lietuvos valstybės nepriklausomybę, Lietuvos valstybės ir parlamentarizmo tradicijų stiprinimą, veiklą visuomenės gerovei nuostatais.

Apdovanojimas gali būti skiriamas fiziniams ir juridiniams asmenims, tai yra Lietuvos Respublikos ir užsienio valstybių piliečiams, piliečių bendruomenėms, asociacijoms, mokslo, mokymo, kultūros institucijoms ir kitiems asmenims, atitinkantiems nuostatuose nurodytus apdovanojimo skyrimo kriterijus. Apdovanojimą savo sprendimu skiria Seimo valdyba.