Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narių Jurgio Razmos ir Andriaus Vyšniausko pranešimas: parlamentarai ragina užtikrinti galimybę dirbti nuotoliniu būdu

2020 m. lapkričio 20 d. pranešimas žiniasklaidai

 

       Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos atstovai Jurgis Razma ir Andrius Vyšniauskas apgailestauja dėl Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) atstovų bandymo sabotuoti galimybę Seimui dirbti saugiau.

       „Vakar, LVŽS atstovams pareikalavus pertraukos, sutrukdyta pateikti Statuto pataisą, kuri užtikrintų galimybę, esant ekstremaliai situacijai ar karantinui, visas Seimo plenarinių posėdžių procedūras, išskyrus balsavimą, rengti nuotoliniu būdu. Opozicijos frakcija taip pat jau yra surinkusi parašus, kuriais šiai statuto pataisai reikalaujama ekspertinio vertinimo. Toks vertinimas pataisos priėmimą gerokai pavėlintų. Raginame kolegas būti atsakingus, susitelkti ir ieškoti sprendimų, ne blokuoti tuos, kurie tų sprendimų ieško. Seimui skubiai reikalinga galimybė dirbti saugiai, nes tai institucija, kurios darbas negali būti paralyžiuotas“, – apgailestavo J. Razma ir A. Vyšniauskas.

Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.       

       

       Pasak Seimo narių, diskusijos, kurios yra ilgiausia procedūra, nuotoliniu būdu – būdas dirbti saugiau. Balsavimai vyktų gyvai Seimo salėje, tačiau jie po diskusijų būtų sukeliami į vieną laiką, balsuojama būtų kiekvieno posėdžio pabaigoje.

       „Šiandien pataisa jau galėjo pradėti savo kelią komiteto svarstyme. Deja, nepajudėjo ir nepajudės, panašu, dar ilgai. Tai ypač neatsakingas elgesys, turint galvoje, kad Seimo laukia biudžeto projekto svarstymas, naujos Vyriausybės programos tvirtinimas ir kiti svarbūs darbai“, – sakė TS-LKD atstovai.

       Pasak Seimo narių, nuotolinio balsavimo šiuo metu dar negalima įgyvendinti, nes tai sudėtingesnis technologinis sprendimas, kuriam reikia laiko ir aktyvaus Seimo kanceliarijos indėlio. Kai bus išspręsti techniniai klausimai, bus teikiamos reikalingos Statuto pataisos.

 

Daugiau informacijos:

Jurgis Razma

Seimo Pirmininko pirmasis pavaduotojas, TS-LKD frakcijos narys

Mob. 8 698 42 272

 

Andrius Vyšniauskas

Seimo TS-LKD frakcijos narys

Mob. 8 674 79 758

   Naujausi pakeitimai - 2020-11-20 15:27
   Monika Kutkaitytė