Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo nario Stasio Tumėno pranešimas: parlamentaras kviečia dalyvauti meninės kūrybos darbų konkurse, skirtame Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

2021 m. sausio 13 d. pranešimas žiniasklaidai

 

        Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena – tautos sutelktumo, ypatingo bendrumo ir kilnių idėjų simbolis. Tai viena iškiliausių Tautos ir valstybės datų, daugelio mūsų asmeniškai patirta ir išgyventa istorija.

       Jau tris dešimtis metų turime istorinę galimybę kurti mokyklą, kurioje bręsta laisva, kūrybiška asmenybė, todėl kviečiu Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklas, formalųjį ugdymą papildančių bei neformaliojo švietimo įstaigų mokinius dalyvauti meninės kūrybos darbų konkurse „Laimė neįmanoma be tėvynės laisvės“ (J. Lukša-Daumantas).

Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.       

 

Konkurso tikslas – meno (dailės) kalba atskleisti savo santykį su Kovo 11-ąja – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena, skatinti jaunosios kartos meninę saviraišką, istorinės sąmonės ugdymą, puoselėti tautinę savimonę ir istorinę atmintį, atskleisti jaunimo kūrybinius gebėjimus, apmąstyti vertybines nuostatas, kurti pilietinę visuomenę. 

       Konkursas dėl šalyje paskelbto karantino vyks nuotoliniu būdu nuo 2021 m. sausio 15 d. iki 2021 m. kovo 1 dienos. Komisija atrinks geriausius darbus, iš kurių bus išleista knygelė, o laureatai apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis. Su konkurso nuostatais galite susipažinti čia.

       „Džiaugdamiesi Nepriklausomybe, išreikšdami pagarbą už ją kovojusiems, pasitikime šią šventę kūrybiškai, atskleisdami savo darbuose laimės sampratą, 1990 m.  Kovo 11-osios dvasią, savo santykį su laisva ir nepriklausoma Lietuvos valstybe, asmeninėmis ir tautinėmis vertybėmis“, – kviečia Seimo narys Stasys Tumėnas.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys dr. Stasys Tumėnas

Tel.  (8 5) 239 6675, el. p. [email protected] 

   Naujausi pakeitimai - 2021-01-13 09:52
   Monika Kutkaitytė