Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo nario Romualdo Vaitkaus pranešimas po Tauragės regiono bičiulių grupės susitikimo su krašto merais: „Savivaldybėms svarbiausia stabilus projektų finansavimas“

2021 m. sausio 28 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Sausio 26 d. įvyko liberalo Romualdo Vaitkaus inicijuotas Seimo Tauragės regiono bičiulių grupės nuotolinis susitikimas su Tauragės, Jurbarko, Šilalės ir Pagėgių merais.

Pirmajame grupės susitikime buvo diskutuojama apie svarbiausius iššūkius Tauragės regione: esamų ir naujų projektų įgyvendinimą, vieningos viešojo transporto sistemos diegimą bei savivaldybių vidinės veiklos efektyvinimą. Taip pat aptartas regionus vienijantis pilotinis projektas Tauragė+ bei iškelta regiono atliekų rūšiavimo ir žaliosios krypties aplinkosaugoje svarba.

„Išgirdome, kad savivaldybėms ypač aktuali problema yra stabilus jų projektų finansavimas – svarbūs darbai negali sustoti dėl biurokratinių formalumų. Problemų visada yra ir bus, tačiau svarbiausia – noras jas spręsti. Labai noriu padėkoti visiems Tauragės bičiulių parlamentinės grupės nariams, Tauragės regiono savivaldybių merams už vienybę ir atsakingą požiūrį į mūsų kraštui aktualius klausimus“, – teigė Tauragės regiono bičiulių grupės pirmininkas R. Vaitkus.

Atsižvelgiant į grupės narių išsakytas nuomones, buvo priimtas sprendimas susitikimus ateityje rengti įvertinant savivaldybių merų pageidavimus. Viena iš prioritetinių krypčių tolimesnėje darbo eigoje – savivaldybių projektų finansavimas, todėl numatoma organizuoti susitikimą su Finansų ministerijos atstovais.

„Į bičiulių grupę susibūrę Seimo nariai priklauso ir valdančiajai daugumai, ir opozicijai, skirtingoms frakcijoms, skirtingiems komitetams, todėl tikiu, kad mūsų skirtingos pažiūros tik padės plačiau ir išsamiau gvildenti pačias įvairiausias Tauragės regiono aktualijas. Labai džiugina aktyvus ir entuziazmo nestokojantis Tauragės regiono bičiulių parlamentinės grupės narių bei regiono merų dalyvavimas bendroje diskusijoje, stengsimės į jas įtraukti ir Vyriausybės atstovus”, – teigė Liberalų sąjūdžio frakcijai atstovaujantis R. Vaitkus.

 

Kontaktinis asmuo:

Romualdas Vaitkus

Seimo Aplinkos apsaugos komiteto narys

Mob. 8 698 42 698

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2021-01-28 12:27
   Eglė Saulė Trembo