Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo narė Orinta Leiputė kreipėsi į Vyriausybę: „Jei smulkiesiems neleidžiama dirbti, reikia jiems padėti kitaip“

2021 m. vasario 4 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijos seniūno pavaduotoja Orinta Leiputė kreipėsi Vyriausybę prašydama pagaliau priimti sprendimus dėl smulkiojo verslo atstovų veiklos atnaujinimo karantino metu.

„Valdantieji žadėjo priimti sprendimus, sukėlė daugybės žmonių lūkesčius, tačiau klausimo svarstymas vėl atidėtas. Nuo sprendimo – leisti dirbti ir nuo kada – priklauso daugelio žmonių gyvenimas, jie atsidūrę beviltiškoje situacijoje. Vieni likę visai be pajamų, o dalis tegauna 260 eurų išmoką. Vyriausybė ne tik neatsako, kada daliai jų bus galima dirbti – juk lig šiol nėra aiškaus paramos ir pagalbos plano“, – sako O. Leiputė.

Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.

 

Socialdemokratė teigia sulaukianti daugybė smulkiojo verslo atstovų, grožio sektoriaus specialistų skundų.

O. Leiputės žodžiais, daugelis smulkiųjų verslų prašymuose Vyriausybei pažymi, kad gali laikytis visų būtinų saugumo reikalavimų.

„Jei karantinas nėra švelninimas ir ribojimai neatlaisvinami, būtina priimti kitus sprendimus. Pavyzdžiui, padidinti savarankiškai dirbantiems asmenims mokamas išmokas arba kitokiomis finansinėmis priemonėmis padėti smulkiesiems ir šeimos verslams. Kol kas nėra ir pandemijos padarinių suvaldymo plano“, – pažymi O. Leiputė.

Karantino ribojimų švelninimą Vyriausybė vėl ketina svarstyti kitą savaitę.

Kirpyklos ir dauguma parduotuvių neveikia nuo gruodžio 16 dienos, kai Lietuvoje buvo įvestos sugriežtintos karantino priemonės. Karantinas šalyje pratęstas iki vasario 28 dienos.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narė

Orinta Leiputė

Mob. 656 10 911

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2021-02-04 15:08
   Monika Kutkaitytė