Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo nario Valdo Rakučio užuojauta dėl Romo Batūros mirties

2021 m. vasario 4 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Su giliu liūdesiu sutikau žinią, kad mirė istorikas Romas Batūra. Bendravome kartu darbuodamiesi Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos karo istorijos centre. Patriotas, visuomenininkas, kovotojas už visuomeninį interesą ir nenuilstantis keliautojas. Romas visada imponavo savo ryžtu ir pasišventimu, idealizmu ir tikru moksliniu užsispyrimu. Didiems tikslams pasiekti docentas negailėjo jėgų, nepakentė prisitaikėliškos pozicijos ir nesirūpinimo pavestais barais. Artimoje aplinkoje visus žavėjo savo asmenine drąsa ir vandensvydininkui būdinga vidine jėga.

Liūdėdami dėl Romo Batūros mirties reiškiame nuoširdžią užuojautą šeimai ir artimiesiems. Netekome didžio Lietuvio, Lietuvos kariuomenės karininko sūnaus, kraštotyrininko ir Lietuvos valstybės istoriko. Tai buvo asmenybė, kurios pasigesime. 

 

Lietuvos Respublikos Seimo narys Valdas Rakutis

Tel. (8 5) 239 6613, el. p. [email protected]

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2021-02-04 18:26
   Jolanta Anskaitienė