Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo narės Astos Kubilienės pranešimas: „Pasitikėti visuomene – būtina“

2021 m. vasario 24 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Šią savaitę Asta Kubilienė registravo Švietimo įstatymo pakeitimo projektą, kuriame įstatymo lygmeniu įtvirtinama tėvų teisė pateisinti vaikų nedalyvavimą pamokose dėl svarbių priežasčių (pavyzdžiui,  ligos, laidotuvių ir pan.).

Užklupusi pandemija aktualizavo pažymų formų pakeitimą dėl neatvykimo į darbą, darbo biržą ar ugdymo įstaigas. Tokiu būdu siekta mažinti medikų ir kitų institucijų, išduodančių pažymas, darbo krūvius, didinti saugumą, taupyti laiką. Ir tai pasiteisino. Šis projektas ne tik panaikina teisinę spragą, bet ir įtvirtina pasitikėjimą visuomene.

Projekte taip pat papildoma dabar galiojanti nuostata, akcentuojant konstitucinę tėvų teisę nevaržomai rūpintis savo vaikų doroviniu ir religiniu auklėjimu. Valstybės teikiamas privalomas švietimas turi būti ideologiškai neutralus, o srityse, kuriose nėra galima išvengti dorovinių ir moralinių temų, privalo būti gerbiama mokinių bei jų tėvų (globėjų, rūpintojų) sąžinės ir religijos laisvė.

Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Olga Posaškova)

 

Seimo narė Asta Kubilienė

Mob. 8 698 42 255

 

Daugiau informacijos:

Seimo narės Astos Kubilienės patarėja

Audronė Ivanauskienė

Tel. 8 650 80 275, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2021-02-24 08:43
   Monika Kutkaitytė