Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo nario Justo Džiugelio pranešimas: „Kvietimas dalyvauti nuotoliniame susitikime dėl taksi paslaugų pritaikymo žmonėms su negalia“

2021 m. kovo 15 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Siekiant palengvinti žmonių su negalia visavertę integraciją į visuomenę būtina užtikrinti, kad žmonės su negalia taptų savarankiškesni ir mobilesni planuojant savo kasdienes veiklas. Nevaržomai judėti mieste ir aktyviai dalyvauti bendruomenės veikloje dažnai trukdo taksi paslaugų teikimo nepritaikymas neįgaliesiems (reikiamų transporto priemonių pritaikymo nebuvimas, negebėjimas iš anksto organizuoti reikalingą tam pritaikytą įrangą ar transporto priemonę ir pan.). Kiekvieną dieną didėja žmonių su negalia, norinčių naudotis taksi paslaugomis, skaičius, o šiuo metu teikiamų taksi paslaugų tokiems asmenims nebeužtenka ir susidariusią padėtį reikia kuo skubiau keisti.

Todėl 2021 m. kovo 15 d. 13 val. maloniai kviečiame dalyvauti pasitarime su Susisiekimo ministerijos, taksi paslaugų teikėjų, savivaldybių ir nevyriausybinių žmonių su negalia organizacijų atstovais, kuriame bus sprendžiami taksi paslaugų neįgaliesiems pritaikymo klausimai.

Pasitarimas vyks nuotoliniu būdu „Microsoft Teams“ platformoje. Norintieji dalyvauti prašome kreiptis elektroninio pašto adresu [email protected] ir Jums bus išsiųsta nuoroda.

 

Susitikimo darbotvarkė:

·         Dabartinės situacijos apžvalga.

·         Valstybės pagalba diegiant specializuotą įrangą (kokios lengvatos taikomos, kiek asmenų pasinaudojo taikomomis lengvamis).

·         Automobilių pritaikymo galimybės žmonėms su judėjimo negalia.

·         Konkretūs pasiūlymai keičiant esamą situaciją.

·         Naujojo įstatymo poreikis.

 

 

Daugiau informacijos:

Seimo nario Justo Džiugelio patarėja

Eglė Zupkaitienė, mob. 8 688 11 391, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2021-03-15 12:46
   Monika Kutkaitytė