Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo nario Justo Džiugelio pranešimas: „Pasitarimas dėl pirminės psichosocialinės pagalbos šeimoms, auginančioms vaikus su negalia“

2021 m. kovo 26 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Pirmadienį, kovo 29 d., Seimo narys Justas Džiugelis rengia nuotolinį susitikimą su vaikus globojančiomis nevyriausybinėmis organizacijomis. Jo metu bus tariamasi dėl pirminės pagalbos vaikams su negalia ir jų artimiesiems, psichosocialinės reabilitacijos poreikio, galimybių ir priemonių.

Lietuvoje sparčiai daugėja vaikų su negalia. Diagnozę išgirdę tėvai ir kiti vaiko artimieji patiria didžiulį stresą ir nežinomybę, tačiau pagalbos ir informacijos priversti ieškoti patys. Parlamentaras J. Džiugelis įsitikinęs, kad būtina skirti didesnį dėmesį ne tik vaikui, bet ir visai jo šeimai bei užtikrinti jos adaptaciją prie vaiko specialiųjų poreikių. Šiandien būtina išsamiau ir plačiau reglamentuoti reabilitacijos, psichologinių bei socialinių kompleksinių paslaugų suteikimą pačiam vaikui ir jo artimiesiems.

Susitikimas vyks 2021 m. kovo 29 d. 16 val. „Microsoft Teams“ platformoje. Visus norinčius dalyvauti maloniai prašome pranešti elektroniniu paštu [email protected] ir Jums bus atsiųsta susitikimo nuoroda.

 

Daugiau informacijos:

Eglė Zupkaitienė, mob. 8 688 11 391, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2021-03-26 11:34
   Monika Kutkaitytė