Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo Pirmininkė reiškia užuojautą dėl chirurgo Kęstučio Vitkaus netekties

2021 m. balandžio 19 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen Seimo ir savo vardu reiškia nuoširdžią užuojautą gydytojo chirurgo, Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Rekonstrukcinės ir plastinės chirurgijos klinikos vadovo, profesoriaus Kęstučio Vitkaus artimiesiems ir kolegoms.

„Netekome profesoriaus, savo srities profesionalo, kurio kompetencija ir atsidavimas darbui buvo vertinimas tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų. Kęstutis Vitkus paliko reikšmingą pėdsaką rekonstrukcinės ir plastinės mikrochirurgijos srityje. Jo ilgametis darbas bei pasiekimai visada išliks mūsų mokslo ir medicinos istorijoje“, – teigia parlamento vadovė.

Sunkią netekties valandą Seimo Pirmininkė Kęstučio Vitkaus artimiesiems ir kolegoms linki stiprybės ir ištvermės.

 

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen padėjėja

Raminta Maselienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p.  [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2021-04-19 12:35
   Monika Kutkaitytė