Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo opozicijos lyderio Sauliaus Skvernelio pranešimas: „Darbą pradeda opozicijos lyderio patarėjas“

2021 m. gegužės 24 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Pirmadienį Seimo opozicijos lyderio Sauliaus Skvernelio patarėjo ryšiams su visuomene pareigas pradeda eiti Kęstutis Butvydas.

K. Butvydas koordinuos visuomenės informavimą apie Seimo opozicijos lyderio veiklą, bendravimą su žiniasklaida, bus atsakingas už susitikimų ir dialogo su gyventojais, valstybės pareigūnais ir tarnautojais organizavimą. Taip pat teiks išvadas ir pasiūlymus Seimo opozicijos lyderiui aktualių teisės aktų, priemonių ir programų įgyvendinimo klausimais.

Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Džoja Gunda Barysaitė)

 

31-erių K. Butvydas pastaruoju metu dirbo integruotos komunikacijos agentūroje. Nuo 2019 m. iki praeitos Vyriausybės kadencijos pabaigos jis ėjo švietimo, mokslo ir sporto ministro patarėjo pareigas. Prieš tai dirbo Vyriausybės kanceliarijos Ryšių su visuomene skyriuje. Dar anksčiau buvo Klaipėdos apygardos ir Klaipėdos miesto apylinkės teismų atstovu spaudai.

K. Butvydas yra baigęs komunikacijos ir informacijos (žurnalistikos) bakalauro studijas Klaipėdos universitete, 2018 m. Vilniaus universitete įgijo teisės magistro laipsnį.

 

Patarėjo Kęstučio Butvydo kontaktai žiniasklaidai:

El. p. [email protected]

Mob. 8 612 22 573

   Naujausi pakeitimai - 2021-05-24 10:14
   Monika Kutkaitytė