Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo Kultūros komiteto pirmininko Vytauto Juozapaičio pranešimas: „Dėl Seimo nario Roberto Šarknicko pareiškimo“

2021 m. gegužės 28 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Reaguodamas į Seimo nario Roberto Šarknicko išplatintą pareiškimą, kategoriškai atsiriboju nuo jame visuomenę klaidinančios informacijos ir metamų kaltinimų. Šią situaciją paaiškinau gegužės 27 dienos vakarinio Seimo plenarinio posėdžio metu, todėl labai apmaudu, kad Seimo narys ir toliau sąmoningai skleidžia dezinformaciją ir kelia sumaištį visuomenėje. Primygtinai kviečiu Kultūros komiteto pirmininko pavaduotojo pareigas einantį R. Šarknicką, grasinantį sugriauti Kultūros komitetą, atsakingai įvertinti susidariusią situaciją ir raginu nutraukti šią viešųjų ryšių akciją, kuri gali turėtu negrįžtamų pasekmių nacionalinio saugumo kontekste. Savo ruožtu, būdamas Seimo Kultūros komiteto pirmininku, patikinu, kad Kultūros komitetas, nepriklausomai nuo su konstruktyvumu prasilenkiančių Seimo nario veiksmų, išliks ir toliau nepertraukiamai dirbs Lietuvos valstybės ir kultūros labui.

 

Seimo Kultūros komiteto pirmininkas

Vytautas Juozapaitis

 

   Naujausi pakeitimai - 2021-05-28 15:31
   Eglė Saulė Trembo