Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo Pirmininkė susitiko su Naujosios Zelandijos parlamento Pirmininku

2021 m. liepos 7 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Š. m. liepos 7 d. Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen nuotoliniu būdu susitiko su Naujosios Zelandijos parlamento Pirmininku Trevoru Malardu (Trevor Mallard). Susitikimo metu buvo aptarta šalių partnerystė ir bendradarbiavimo plėtojimo perspektyvos.

„Lietuvą ir Naująją Zelandiją sieja draugiškas politinis dialogas. Sėkmingai bendradarbiaujame daugiašaliuose forumuose, siekdami išsaugoti taisyklėmis grįstą tarptautinę tvarką, teisinės valstybės principus ir užtikrindami demokratines vertybes, žmogaus teises, saugumą ir taiką pasaulyje. Esame pasiryžę toliau stiprinti bei plėtoti ekonominį ir politinį bendradarbiavimą Indijos ir Ramiojo vandenynų regione“, – teigia Seimo Pirmininkė.

Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Olga Posaškova)

 

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen padėjėja

Raminta Maselienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2021-07-07 10:19
   Monika Kutkaitytė