Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos nario Emanuelio Zingerio pranešimas: „Groteskas“

2021 m. rugpjūčio 10 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Štai šitų asmenų, kurie prisidengę teatriniu apsirengimu imituoja Holokausto aukas. Tai reikštų, tarsi jaučia simpatiją išgyvenusiems žydų tautos tragediją. Bet kodėl nemačiau šių žmonių iš nuotraukos nė viename iš plačiai žinomų Holokausto Lietuvoje 80-mečio renginių arba geros valios žmonių eitynėse? Nemačiau jų nei užvakar Biržuose, kur buvo užmušta pusė miestelio gyventojų – žydų, iš jų net 900 vaikų, nei prieš tris savaites minėjime Kalvarijoje, kur iš visų gyvenusių žydų (80 procentų miestelio gyventojų) gyvena iki šiol tik vienas, nė Kauno garažo pogromo minėjime birželio 23-iąją.

Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.

 

Ar tai reiškia, kad, apsivilkę imituojančią mano motinos dėvėtą Štuthofo koncentracijos stovykloje aprangą, jie gali tyčiotis iš Holokausto tikrųjų aukų?

Ar šios demonstracijos dalyviai tokiais palyginimais nori pasakyti, kad 94 procentai jų bus dabartinės Lietuvos valdžios išžudyti, kaip tai buvo mūsų gimtinėje padaryta 1941–1944 metais baisiųjų žudynių metu?

Tad, ponai, jūs bandote pasakyti, kad dabartinė valdžia jums, nenorintiems skiepytis, ruošia tą patį, ką žydams ruošė naciai su jų skaitlingais vietiniais koloborantais? Ir tai Europos Sąjungos ir NATO valstybėje 2021 metais? Ar jūs būsite išrikiuoti prie duobių?

Aš, vienintelis Seime išrinktas žydas ir Holokaustą išgyvenusios šeimos palikuonis, galiu patikinti, kad šis nusikalstamai neskoningas šiandienos demonstracijos akcentas mano akyse panaikino visą galimai teisėtą bendro judėjimo prieš skiepus orumą.

Ar tikrai ši ženkli demonstracija buvo netyčia sumąstyta tokią dieną, kai daugybės valandų debatai Seime buvo skirti Lietuvos Valstybės esminių sienos apsaugos klausimų svarstymui ir dažnam visų partijų atstovų balsavimui kartu?

 

Daugiau informacijos:

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys

Emanuelis Zingeris

Tel. (8 5) 239 6644

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2021-08-11 08:34
   Monika Kutkaitytė