Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo nario Dainiaus Gaižausko pranešimas: „Ar padės lempa Šimonytei atkreipti dėmesį į nacionalinio saugumo grėsmes?“

2021 m. spalio 7 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

Sutinku, paskutiniu metu kaktomušų su Šimonyte padažnėjo. Panašu, tai tik pradžia, nes matome, kad Šimonytei labai sunku atsakyti į klausimus tų sričių, kurios jai arba neįdomios, arba jų visiškai nesupranta. Akivaizdu, nacionalinio saugumo klausimai Lietuvos Ministrę Pirmininkę tiesiog išmuša iš pusiausvyros, o tokia jos būsena tiesiog žeidžia premjerės ego. Dar blogiau, ponia Ingrida Šimonytė, žinodama, kad tokiose situacijose negali suvaldyti savo emocijų, o kūno kalba visada išduoda jos silpnąsias vietas, vietoj atsakymo pradeda mandrauti. Jau tapo įprasta tai, kad, bandydama viską pridengti nevykusiu anekdotu ar šiaip kokia nors užgaulia nesąmone, tik dar labiau apsikvailina, tačiau tai tęstis nebegali. Premjerė tiesiog privalo prisiimti atsakomybę ir atsakyti į visus, netgi į labai nepatogius klausimus, o jeigu tai per sunku, tegul užleidžia vietą kitam.

Seimo nario asmeninio archyvo nuotr.

 

Paskutinis mūsų susitikimas pasibaigė tuo, kad Šimonytė nesusitvardė, suprantama, pradėjo maivytis ir, užuot atsakiusi, manęs paprašė atsinešti lempą į Vyriausybės valandas. Tai įvyko tik dėl to, kad  nesugebėjo atsakyti, kodėl Anušauskas pasakė, jog į Lietuvą buvo tyčia įleisti 3500 migrantų, ar žinoma Šimonytei, kokią grėsmę gali kelti pabėgę 500 migrantų ir kiek šiuo metu yra nustatytų migrantų, turinčių ryšį su teroristinėmis organizacijomis. Atsakymo negavau, todėl susiradau senovišką stalo lempą, kurią atsinešiu į Seimą ir per Vyriausybės valandą pakartosiu klausimus, dar pridėsiu ir naujų. Beje, jau Lenkijos žurnalistai paviešino, kad sulaikytų migrantų telefonuose ir kompiuteriuose aptiko įvairaus turinio vaizdo įrašų su nupjautomis žmonių galvomis, kankinimais, pedofilijos ir zoofilijos vaizdais. Visa tai tik parodo, koks kontingentas galėjo patekti ir pas mus, jau nekalbant apie tai, kad šie migrantai atvyko iš karinių teritorijų, visiškai kitokios kultūros, religijos ir supratimo, kas yra įstatymo viršenybė ir pan. Žinome tai, kad jie laimi teismuose bylas, rašo prašymus būsto nuomai, o tai reiškia, kad tuoj atsiras ištisi kvartalai, kuriuose apsigyvens migrantai. Turbūt daugelis nenorės sutikti kur nors vakare būrį tokių migrantų, kurių supratimas, kas yra vieša vieta, moteris, kas galima, o kas ne, visiškai skiriasi nuo mūsų suvokimo.

Klausimų daug, todėl ministrės klausiu tol, kol lempos šviesoje pastaroji susipras ir pradės domėtis nacionaliniu saugumu ir ypač migrantų krizės akivaizdoje.

Daugiau informacijos skaitykite čia: https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2021/09/30/news/seime-d-gaizausko-ir-i-simonytes-kaktomusa-del-pabegusiu-migrantu-pasiule-pasiimti-lempa-20921911

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys

Dainius Gaižauskas

Tel. (8 5) 239 6620

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2021-10-07 08:28
   Monika Kutkaitytė