Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo Pirmininkė sveikina Azerbaidžaną nepriklausomybės trisdešimtmečio proga

2021 m. spalio 18 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen Seimo ir savo vardu pasveikino Azerbaidžano Respublikos Didžiojo Medžliso Pirmininkę Sahibą Gafarovą ir šalies gyventojus nepriklausomybės trisdešimtmečio proga.

 „Šiemet taip pat sukanka 30 metų, kai Azerbaidžanas oficialiai pripažino atkurtą nepriklausomą Lietuvos valstybę. Per šį laikotarpį mūsų valstybės pasiekė įspūdingų rezultatų, plėtojo dvišalius santykius, stiprino įvairių sričių bendradarbiavimą. Puoselėdami mūsų institucijų, verslo ir mokslo ryšius, sieksime dar geriau pažinti vieni kitus bei užtikrinti mūsų šalių žmonių saugumą ir gerovę“, – teigiama Seimo Pirmininkės sveikinime.

Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.

 

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen padėjėja

Raminta Maselienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p.  [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2021-10-15 14:21
   Monika Kutkaitytė