Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo Pirmininkė Prancūzijoje dalyvaus susitikimuose, skirtuose diplomatinių santykių užmezgimo jubiliejui pažymėti

2021 m. spalio 22 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen rytoj su darbo vizitu išvyksta į Paryžių (Prancūzijos Respublika), kur lapkričio 23–25 dienomis kartu su Latvijos Respublikos Saeimos Pirmininke Inara Mūrniece (Ināra Mūrniece) ir Estijos Respublikos Rygikogo Pirmininku Jūriu Ratasu (Jüris Ratas) Prancūzijos Respublikos Nacionalinės Asamblėjos Pirmininko Rišaro Ferano (Richard Ferrand) kvietimu dalyvaus susitikimuose, skirtuose diplomatinių santykių de facto ir de jure užmezgimo 100-mečiams pažymėti.

Trijų Baltijos šalių parlamentų pirmininkai susitiks su Prancūzijos Respublikos Senato Pirmininku Žeraru Laršė (Gérard Larcher) ir Prancūzijos Respublikos Nacionalinės Asamblėjos Pirmininku R. Feranu, dalyvaus iškilminguose pietuose Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Prancūzijos diplomatinių santykių šimtmečiui paminėti.

Vizito metu Seimo Pirmininkė susitiks su Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos generaliniu sekretoriumi Matjasu Kormanu (Mathias Cormann), Prancūzijos politikais, politologais, apžvalgininkais ir akademikais, Prancūzijos lietuvių bendruomenės nariais.

 

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro vyriausioji specialistė

Saulė Eglė Trembo

Tel. (8 5)  239 6203, el. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2021-11-22 15:59
   Eglė Saulė Trembo