Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo nario Mindaugo Skritulsko pranešimas: Seimas priėmė savivaldybėms teigiamus pokyčius lemsiančius Rinkliavų įstatymo pakeitimus

2021 m. lapkričio 23 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Šiandien Seimas priėmė Seimo nario Mindaugo Skritulsko parengtus ir kartu su kitais Seimo nariais pavasarį registruotus Rinkliavų įstatymo pakeitimus, lemsiančius teigiamus pokyčius savivaldybėms: leidimus savo teritorijoje prekiauti ar teikti paslaugas jos galės išduoti organizuodamos viešąjį konkursą.

Ligšiolinis reguliavimas lemdavo, kad sprendimai buvo priimami necivilizuotais burtų ar loterijos kamuoliukų traukimo metodais. Gudravimai, kaip „žongliruoti“ sistema, būdavo kurioziški – vienas asmuo, siekdamas padidinti savo šansus laimėti, užsiregistruodavo dalyvauti su 20 ir daugiau įmonių, taip didindamas savo galimybes.

 Įstatymas pirmiausia aktualus kurortams ir didiesiems miestams: jame yra numatyta galimybė savivaldybėms nustatyti rinkliavos dydį viešojo konkurso būdu, atsižvelgiant į pasiūlytą didžiausią rinkliavos dydį už leidimą prekiauti ar teikti paslaugas savivaldybės tarybos nustatytose viešosiose vietose (išskyrus prekybą prekyvietėse), ar įrengti vaizdinę komercinę reklamą ant savivaldybei priklausančių ar valdytojo teise valdomų objektų išdavimą. Vietinės rinkliavos dydžiu bus laikoma didžiausia viešajame konkurse pasiūlyta suma. Tai yra žymiai skaidriau ir objektyviau, o savivaldybių tarybos surinks į biudžetą didžiausias galimas pajamas. Procedūra bus vykdoma viešai, dalyvaujant visiems suinteresuotiems asmenims, siekiantiems gauti leidimą, taigi užtikrinamas visiškas procedūros skaidrumas.

 

Kontaktams:

Seimo narys Mindaugas Skritulskas

Mob. 8 683 23 341

El. p. [email protected]

 

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2021-11-23 14:33
   Jolanta Anskaitienė