Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininko Lauryno Kasčiūno pranešimas: „Lietuvos geopolitinis kodas: penki iššūkiai Lietuvos saugumui 2022“

2022 m. vasario 4 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Pirmadienį, vasario 7 d., 9.30 val. vyks nuotolinė Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininko Lauryno Kasčiūno spaudos konferencija „Lietuvos geopolitinis kodas: penki iššūkiai Lietuvos saugumui 2022“, kuri skirta vyraujančiai geopolitinei situacijai ir Lietuvos pozicijai šių iššūkių kontekste aptarti.

„Šalia didžiųjų galių varžybų matome paaštrėjusias grėsmes. Agresyvi Rusijos ir Baltarusijos politika verčia permąstyti saugumo strategijas ir Vakarų bendruomenės formuojamą politiką. Kaip niekada reikalinga vieninga pozicija ir atsakas, kad būtų apgintas demokratijos ir NATO – stipriausio karinio aljanso – vardas. Kaip šių įvykių kontekste turėtų elgtis Lietuva? Ar turime atitinkamai koreguoti ir nacionalinio saugumo politiką? Taigi šioje spaudos konferencijoje kalbėsime apie šiuos klausimus ir bus pateiktos įžvalgos bei prognozės Lietuvos saugumo ir gynybos politikai 2022 metams“, – sako L. Kasčiūnas.

Diskusijoje, kurią moderuos prof. Tomas Janeliūnas, taip pat bus aptariami vizitų į Briuselį (NATO) ir JAV metu vykę pokalbiai su sąjungininkais. Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto vadovas jau antrą kartą organizuoja tokio pobūdžio spaudos konferenciją, jas planuojama rengti kasmet ir toliau.

Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Džoja Gunda Barysaitė)

 

Kviečiame registruotis į renginį čia: https://www.eesc.lt/lietuvos-geopolitinis-kodas-penki-issukiai-lietuvos-saugumui-2022/

„Zoom“ transliacijos nuoroda: https://us02web.zoom.us/j/87923778336

Renginio transliaciją bus galima stebėti ir Rytų Europos studijų centro „Facebook“ paskyroje.

Kilus klausimų dėl galimybės diskusiją transliuoti, galima susisiekti šiuo kontaktu: Andrius Prochorenko, el. p. [email protected], mob. 8 600 15 516

 

Daugiau informacijos:

Seimo nario Lauryno Kasčiūno patarėja

Emilė Balodytė

El. p. [email protected], mob. 8 652 06 163

   Naujausi pakeitimai - 2022-02-04 16:13
   Monika Kutkaitytė