Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo Pirmininkė sveikina Suomijos Respublikos Eduskuntos Pirmininką

2022 m. vasario 4 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen Seimo ir savo vardu pasveikino Matį Vanhaneną (Matti Vanhanen) tapus Suomijos Respublikos Eduskuntos Pirmininku.

„Linkiu Jums sėkmės, prasmingo ir konstruktyvaus darbo einant šias atsakingas pareigas ir įgyvendinant visus užsibrėžtus tikslus“, – teigiama Seimo Pirmininkės sveikinime.

Parlamento vadovė pabrėžė, kad abi šalis sieja glaudus dvišalis bendradarbiavimas ir konstruktyvus dialogas.

„Ypač aktyviai bendradarbiaujame Šiaurės ir Baltijos valstybių formatu, diskutuodami kasmečiuose parlamentų pirmininkų susitikimuose ir bendrų vizitų metu. Neabejoju, kad tęsime pradėtus darbus dvišaliu lygmeniu, palaikysime vieni kitus plėtodami ryšius daugiašaliais formatais“, – sako V. Čmilytė-Nielsen.

Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.

 

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen padėjėja

Raminta Maselienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p.  [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2022-02-04 15:56
   Monika Kutkaitytė