Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Hagoje Seimo delegacija aptars Lietuvos ir Nyderlandų bendradarbiavimą, iššūkius Rusijos karo prieš Ukrainą kontekste

2022 m. kovo 9 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

Seimo kanceliarijos archyvo nuotrauka

 

Kovo 10–12 dienomis Seimo Pirmininko pavaduotojas Vytautas Mitalas, Europos reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas Audronius Ažubalis, Tarpparlamentinių ryšių su Belgijos Karalyste, Nyderlandų Karalyste ir Liuksemburgo Didžiąja Hercogyste grupės pirmininkas Valdas Rakutis (delegacijos vadovas) lankysis Hagoje (Nyderlandų Karalystė). Vizito tikslas – aptarti Lietuvos ir Nyderlandų dvišalius santykius, didelį dėmesį skiriant ekonominiams ir saugumo stiprinimo klausimams, šalių ir visuomenių sprendimams Rusijos karo prieš Ukrainą kontekste.

Delegacijos vadovas V. Rakutis: „Nyderlandų Karalystė yra svarbi Lietuvos partnerė. Džiaugiamės glaudžiais politiniais, ekonominiais ryšiais. Lietuvos visuomenė labai vertina abiejų šalių bendradarbiavimą saugumo ir gynybos klausimais. Vizitas Nyderlandų Karalystėje padės  sustiprinti išplėtotą dvišalį bendradarbiavimą ir parlamentinį dialogą“.  

Vizito programoje – susitikimai su Nyderlandų Karalystės Antrųjų Rūmų Europos reikalų ir užsienio reikalų komitetų nariais. Seimo delegacija taip pat turės galimybę susitikti su Hagoje įsikūrusių tarptautinių organizacijų – Cheminio ginklo uždraudimo organizacijos, Europolo atstovais. Numatyti susitikimai su Olandijos lietuvių bendruomene.

 

Daugiau informacijos:

Tarptautinių ryšių skyriaus patarėja Jolita Siriūtė

Tel. (8 5) 239 6218, el. p. [email protected]

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja Jolanta Anskaitienė

Tel. (8 5)  239 6508, el. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2022-03-09 11:11
   Jolanta Anskaitienė