Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo delegacija NATO PA ragina sąjungininkes įvesti „ribotą neskraidymo zoną“ virš Ukrainos teritorijos

2022 m. kovo 10 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Seimo delegacijos NATO Parlamentinėje Asamblėjoje pirmininko Audroniaus Ažubalio iniciatyva delegacija išsiuntė laišką NATO Parlamentinės Asamblėjos (NATO PA) prezidentui Džeraldui Konli (Gerald E. Connolly) ir visoms nacionalinėms delegacijoms, kuriame sakoma, kad Seimo delegacija atsiliepia į NATO PA prezidento kvietimą „tyrinėti savo sielas“ ir ieškoti būdų, kaip dar atskirų valstybių parlamentai ir vyriausybės galėtų prisidėti prie pagalbos Ukrainai, kad patenkintų Ukrainos dabartinius poreikius kare, sustiprintų jos suverenitetą ir teritorinį vientisumą, teisę į savigyną ir nepriklausomybę.

Seimo delegacija laiške pakartotinai smerkia Rusijos agresiją prieš Ukrainą ir kviečia NATO valstybes nares tiekti visą įmanomą ir Ukrainai reikalingą humanitarinę, karinę, politinę, ekonominę ir socialinę pagalbą; pritaria JAV Ukrainos fondo įkūrėjo Roberto MakKonelio (Robert McConnell) politinei iniciatyvai,  kurią parėmė dvidešimt septyni JAV žymūs politikai ir buvę kariškiai, pasirašę atvirą kreipimąsi į JAV prezidentą Džou Baideną (Joe Biden).

Šiame kreipimesi NATO sąjungininkės raginamos įvesti „ribotą neskraidymo zoną“ virš Ukrainos teritorijos, visų pirma, humanitarinių koridorių apsaugai; atkreipiamas dėmesys, kad humanitarinių koridorių apsauga yra svarbi, tačiau nepakankama priemonė kare, kuriame Rusija taiko necivilizuotas priemones, kad pasiektų savo politinius ir karinius tikslus; siūloma, užtikrinti ir kitos kritinės ir civilinės infrastruktūros (atominės elektrinės, naftos ir dujų saugyklos, vandentiekis, elektros tinklai ir kt.) apsaugą Ukrainoje, įvedant „neskraidymo zoną“ virš šių objektų.

 

Kontaktams:

Seimo narys Audronius Ažubalis

Tel. (8 5) 239 6321

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2022-03-10 15:59
   Jolanta Anskaitienė