Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo narys T.V. Raskevičius dėl Seimo narės A. Širinskienės veiksmų kreipėsi į Etikos ir procedūrų komisiją

2022 m. kovo 17 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Seimo narys Tomas Vytautas Raskevičius kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją dėl Seimo narės Agnės Širinskienės veiksmų, siekiant išbraukti Partnerystės įstatymo projektą iš Seimo pavasario sesijos darbų programos.

 „Seimo narės Agnės Širinskienės veiksmai, teikiant pasiūlymą dėl Partnerystės įstatymo projekto išbraukimo iš Seimo pavasaros sesijos darbų programos, ne tik nėra suderinami su Konstitucijos ir Seimo statuto nuostatomis, bet ir galimai siekia nukreipti visuomenės dėmesį nuo Kremliaus agresijos Ukrainoje“, – teigia T. V. Raskevičius.

Laisvės partija, išlaikydama savo principinį įsipareigojimą žmogaus teisių darbotvarkei, Seimo pavasario sesijoje visų pirmiausia siekia didinti finansavimą šalies gynybai ir saugumui, užtikrinti orias nuo karo Ukrainoje bėgančių žmonių apgyvendinimo Lietuvoje sąlygas ir didinti energetinę šalies nepriklausomybę. Tuo metu Seimo narė A. Širinskienė, nepaisant sudėtingos geopolitinės situacijos, ėmėsi dirbtinai eskaluoti Partnerystės įstatymo klausimą, siekdama išbraukti projektą iš Seimo pavasario sesijos darbų programos.

Kreipimesi į Etikos ir procedūrų komisiją prašoma įvertinti, ar Seimo narės pasiūlymas išbraukti kitos parlamentinės frakcijos pateiktą pasiūlymą Seimo sesijos darbų programai  nepažeidžia konstitucinių Seimo narių lygiateisiškumo ir laisvo Seimo nario mandato principų. Seimo narė savo veiksmais ne tik siekė apriboti Seimo narių teisę lygiomis teisėmis dalyvauti Seimo veikloje, bet ir parodė ypatingą susidomėjimą šiuo konkrečiu įstatymo projektu, kurio teikiamomis galimybėmis nei ji pati, nei jos rinkėjai pasinaudoti neketina.

Seimo narys T. V. Raskevičius tokį kolegės elgesį vertina kaip neatsakingą. Esant įtemptai geopolitinei ir ekonominei situacijai, būtina užtikrinti žmonių lygiateisiškumą, išlaikyti visuomenės rimtį ir užkirsti kelią Lietuvai nedraugiškoms jėgoms pasinaudoti žmogaus teisių klausimais, dirbtinai siekiant visuomenės suskaldymo.

„Natūraliai kyla klausimas – kas motyvuoja Agnę Širinskienę? Kodėl ji nuolatos priešinasi vakarietiškoms demokratinėms vertybėms ir nacionalinio saugumo interesus užtikrinančiomis įstatymų iniciatyvoms, kurios svarbios ne tik mums, bet ir mūsų strateginiams transatlantiniams partneriams?“, – klausia T. V. Raskevičius.

Laisvės frakcija ir toliau principingai sieks, kad Seime būtų svarstomi ir priimami įstatymai, kuriais stiprinama pilietinė visuomenės galia, didinamas jos atsparumas Kremliaus propagandai ir ideologijai.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Tomas Vytautas Raskevičius

El. p. [email protected]

Mob. 8 698 42 604

 

   Naujausi pakeitimai - 2022-03-17 15:47
   Jolanta Anskaitienė