Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo Kultūros komiteto pirmininko Vytauto Juozapaičio pranešimas: „Komitetas įregistravo Seimo rezoliucijos projektą „Dėl Rusijos Federacijos ir Baltarusijos Respublikos narystės Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacijoje“

2022 m. kovo 21 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

Kultūros komiteto pirmininko Vytauto Juozapaičio iniciatyva komitetas įregistravo Seimo rezoliucijos projektą „Dėl Rusijos Federacijos ir Baltarusijos Respublikos narystės Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacijoje“ (UNESCO). Rezoliucijoje, be ko kita, sakoma, kad Rusijos Federacijos karas prieš nepriklausomą Ukrainą yra šiurkštus tarptautinės teisės ir Jungtinių Tautų Chartijos principų pažeidimas, keliantis grėsmę Europos ir pasaulio saugumui, stabilumui ir prieštaraujantis UNESCO misijai ir vertybėms. Kultūros paveldo, švietimo, mokslo ir kultūros institucijų naikinimas yra karo nusikaltimai, o Ukrainos kultūros vertybių naikinimas reiškia žalą visos žmonijos kultūros paveldui. Agresoriaus pradėtas karas kenkia tarptautinės bendruomenės pastangoms kurti taikos kultūrą.

Rezoliucijos projekto autoriai ragina įgaliotas institucijas sustabdyti Rusijos Federacijos ir Baltarusijos Respublikos dalyvavimą UNESCO komitetuose, tarpvyriausybinėse tarybose ir programose kultūros, švietimo, mokslo ir informacijos politikos srityse.

 

 

Daugiau informacijos:

Seimo nario Vytauto Juozapaičio patarėjas

Kęstutis Kaminskas

El. p. [email protected], mob. 8 612 52 633

   Naujausi pakeitimai - 2022-03-21 13:59
   Monika Kutkaitytė