Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo delegacijos NATO Parlamentinėje Asamblėjoje pirmininkas Audronius Ažubalis: deklaracijoje, skirtoje Ukrainai, pavyko užfiksuoti gerus politinius teiginius Lietuvai ir kaimynams

2022 m. balandžio 12 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

Nuotrauka iš A. Ažubalio Facebook'o paskyros 

 

Seimo delegacijos NATO Parlamentinėje Asamblėjoje (NATO PA) pirmininkas Audronius Ažubalis balandžio 9–11 dienomis lankėsi Atėnuose (Graikijos Respublika) ir dalyvavo NATO Parlamentinės Asamblėjos (NATO PA) Nuolatinio komiteto posėdyje.

A. Ažubalis pozityviai vertina, kad pagrindinėje NATO PA deklaracijoje, skirtoje Ukrainai, užfiksuoti „geri politiniai teiginiai Lietuvai ir mūsų kaimynams“. Savo paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ politikas atkreipė dėmesį, kad, Lietuvos delegacijos siūlymu, minėto dokumento projekte ankstesnė formuluotė priešakinės pajėgos (Enhanced Forward Presence) pakito į priešakinės gynybos pajėgos (Enhanced Forward Defence), ir tai „euroatlantinėje bendruomenėje įgauna politinės nuostatos statusą“. Tikimasi, kad ši pozicija bus patvirtinta gegužės mėn. vyksiančioje  NATO PA pavasario sesijoje, Vilniuje, o birželio mėn. – ir NATO Viršūnių susitikime Madride.

Tačiau Seimo delegacijos vadovas apgailestauja, kad posėdyje svarstant „Ukrainos dangaus uždarymo“ klausimą, susilaukta nemažai abejonių ir nepritarimo, visgi, pasak A. Ažubalio, žymios dalies kolegų nuomonę galima vertinti viltingai.

NATO PA vadovauja Nuolatinis komitetas, į kurio sudėtį įeina kiekvienos delegacijos vadovas, Asamblėjos prezidentas, jo pavaduotojai, iždininkas ir Asamblėjos generalinis sekretorius.

 

Kontaktams:

Seimo narys Audronius Ažubalis

Tel. (8 5) 239 6321

El. p. [email protected]

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja Jolanta Anskaitienė

Tel. (8 5)  239 6508, el. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2022-04-12 09:03
   Jolanta Anskaitienė